Hakkımızda

Barbekü Grill ünvanlı markamız E-Ticaret sektöründe faaliyet göstermek maksadıyla Ocak-2015 yılında kurulmuştur. Faaliyet alanımız genellikle Otomatik Motorlu Mangal ve bu mangal ile uyumlu muhtelif aksesuarların ve aynı zamanda yine Motorlu Kuzu ve Oğlak çevirme cihazının imalatı, ithalatı, toptan ve perakende satışı ve pazarlanmasından oluşmaktadır.

Bahçenizde, kırda, pikniklerinizde zevkle kullanabileceğiniz bir tasarıma sahip olan ürünlerimizle ve çeşitli aksesuarları sayesinde aynı zamanda her türlü beyaz ve kırmızı et ürünlerini nefis lezzetlerle pişirmenizi sağlamak amacı güdülmüştür.

Basit şekilde montaj ve kurulumu, aracınızda rahatlıkla taşıyabilme imkânı,304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiş, insan sağlığına önemi ön planda düşünülen bu ürünlerimizle mangal başında sürekli olarak beklemekten kurtulmuş, pişirilen ürünlerin yanmasını önleyerek eşit bir şekilde pişmesini sağlamış olacaksınız.

Müşterilerimizin talepleri çerçevesinde her türlü yeniliğe açık olan firmamız kalite ve tasarruftan ödün vermeden ve aynı zamanda teknoloji ile birlikte, sürekli olarak kendini yenileyerek, ürün yelpazesini siz sayın müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda genişletmek gayreti içinde olacaktır. 

 

 


Saygılarımızla, 

HDF METAL SANAYİ MÜHENDİSLİK SATIŞ PAZARLAMA TİCARET

middle1